تعمیر ساز

تعمیر ساز به صورت تخصصی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت توسط مجموعه ایران کیبورد انجام می پذیرد کافیست تا با شماره 091222222222 تماس بگیرید. تمامی امور از جمله تعمیر سازهای شکسته و مرمت ساز های قدیمی ارتقا کیفیت صدای آنها و همچنین تعمیرات نرم افزاری ساز های دیجیتالی می باشد .

تعمیر ساز امری تخصصی است و نحوه ی انجام آن به صورت اصولی و درست بسیار حائز اهمیت میباشد. به گونه ای که اگر ساز به درستی تعمیر نشود میتواند آسیب های بیشتر و گاها جبران ناپذیری را به ساز وارد نماید . 

تمامی محصولاتی که توسط ایران کیبورد ارائه میشود دارای خدمات پس از فروش بوده و با خیالت راحت میتوانید از آنها استفاده نمایید 

پرسنل مجرب ایران کیبورد با بیش از سی سال تجربه در زمینه تعمیرات ساز به بهترین شکل ممکن ساز شما را تعمیر خواهند کرد.

تعمیر ساز

تعمیر ساز کیبورد

تخصص اصلی مجموعه ی ما تعمیر ساز کیبورد میباشد انواع و اقسام سازهای کیبورد و میدی کنترلر ها و پیانو ها را در کمترین زمان ممکن تعمیر مینماییم. تمامی برند های مطرح بازار از جمله کرگ و یاماها تحت پوشش حوزه تعمیرات ما میباشند. همچنین لوازم جانبی ساز ها به صورت مجزا موجود و قابل تعویض میباشد . مشکلات نرم افزاری ساز های دیجیتال نیز به راحتی قابل برطرف کردن میباشد  

لازم به ذکر است که فعالیت ما محدود به ساز های کیبورد و پیانو نمیشود و تعمیرات سایر ساز ها از جمله گیتار و انواع ساز های بادی نیز در مجموعه ی ما انجام میپذیرد .

پیشاپیش از حسن انتخاب شما جهت انتخاب مجموعه ایران کیبورد مرجع رسمی ساز کیبورد صمیمانه متشکریم .